Kwiaciarnia Warszawa Dostawa kwiatów gratis
 • Gdy życie emigranta jest coraz trudniejsze…

  mickiewicz

  Jeszcze nie tak dawno bardzo wielu Polaków masowo emigrowało do rozwiniętych krajów, między innymi do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji czy do Stanów Zjednoczonych. Nie ma w tym nic dziwnego, takim ludziom żyje się do dziś znacznie lepiej niż Polakom, którzy pozostali w kraju.

  Jednakże, poza wieloma plusami życia emigranta, jest jeden wielki minus – tęsknota. Co ma teraz zrobić nasz kuzyn, brat, babcia czy ciocia, gdy są oni od nas oddaleni o tysiące kilometrów. Można przyjechać w odwiedziny, to jasne, jednak nie następuje to zbyt często.

  Taka tęsknota wzmacnia się zwłaszcza wtedy, gdy nadchodzi dzień ważny dla rodziny. Mogą to być na przykład urodziny lub wszelkiego rodzaju rocznice. Można przysłać paczkę – to jednak nie załatwi wszystkiego. Można zadzwonić – jasne, jednak sam głos nie wystarczy. Do wakacji też nie można czekać – przecież to trzeba już.

  Jednym z najlepszych rozwiązań w takiej sytuacji jest przesłanie kwiatów za pomocą na przykład poczty kwiatowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu, kwiaty z USA do Polski dotrą już za dzień lub dwa. Nie ma potrzeby czekania kilku dni i odpowiednio wczesnej rezerwacji. Wystarczy tylko wejść na stronę firmy, która zajmuje się dostarczaniem kwiatów do Polski, wybrać odpowiedni bukiet, złożyć zamówienie, opłacić je, napisać własną notkę na bileciku i podać adres. Kurier kwiatowy zjawi się u naszej rodziny wtedy, gdy go o to poprosimy i wręczy kwiaty.

  Gwarantujemy, że będzie on (a może ona?) zachwycony! A na pewno będzie to niesamowita niespodzianka. Nie oszukujmy się, kwiaty dostarczane do domu to wciąż u nas rzadkość i na pewno wiele osób skrycie marzy o tym, aby tego zaznać.

  Dzięki wręczeniu kwiatów, możemy choć w małym stopniu pokazać rodzinie w Polsce,że mimo że mieszkamy bardzo daleko stąd, nadal pamiętamy i kochamy. Pamiętajmy, że liczy się gest. Nikt nie wymaga od nikogo kokosów jako prezent, upominki mają spełniać rolę pamiętania, a nie być drogimi prezentami. Kwiaty są więc w takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem.

  Published on Maj 27, 2012 · Filed under: kwiaty; Tagged as: , , , , ,
  No Comments

Leave a Reply